Новини | Тиждень здоров’я
кві 18, 2017


Вже стало традицією кожного року проводить в Ніжинському медичному коледжі «Тиждень здоров’я», присвячений Всесвітньому Дню здоров’я.

У цьому році він пройшов під гаслом «Подолаємо депресію».

Як завжди, Тиждень здоров’я розпочався з випуску стіннівок тематичного спрямування.

Організаторами виступили викладачі фізичного виховання, які провели веселі і оригінальні конкурси. Дані заходи дають можливість відкрити кожному в собі нові таланти в невимушеній атмосфері.

Адміністрація коледжу на чолі з директором Дуднік С.О., заступники директора, викладачі, співробітники, студенти коледжу активно долучилися до проведення даного заходу.

У рамках Тижня здоров’я був проведений Тиждень Скіппінгу (стрибки через скакалку).  Участь у даному конкурсі взяли викладачі, студенти, співробітники та інші. Під час проведення конкурсу кожен учасник демонстрував свої навички і неабияке бажання зайняти перше місце на п’єдесталі пошани. Всі доклали максимум зусиль, які не були марними.

Серед співробітників коледжу призерами стали:

  І місце  - Тригуб Т.В. (викладач з результатом 149 стрибків за 1 хв.)

 ІІ місце – Левченко Я.Г. (лаборант з результатом 146 стрибків за 1хв.)

 ІІІ місце – Кирилюк І.М. (лаборант з результатом 132 стрибка за 1 хв.)

Серед студентів найактивнішими в особистому заліку стали такі студенти:

І місце – Шурига Марина (гр. 1 м/с Б – 210 стрибків за 1хв.)

ІІ місце – Кириленко Анна (гр.3 фА – 203 стрибка за 1 хв.)

ІІІ місце – Веременко Зінаїда (гр.2 ф А – 194 стрибка за 1 хв.)

Щодо командного заліку, то місця розподілились наступним чином:

І місце – 1640 стрибків за 1 хв. - гр. 3 ф А.

ІІ місце - 1481 стрибок за 1 хв. – гр.1 м/с Б.

ІІІ місце – 1469 стрибків за 1 хв. гр. 2 ф А

  Тиждень здоров’я супроводжувався проведенням акції «В здоровому тілі - здоровий дух». Учасникам пропонували виконати слідуючи вправи: оберти гімнастичного обруча, виміряти силу кистей рук.

Відгукнулись на цю акцію і жителі нашого міста. Тетяна (диспетчер пожежної частини), побажала студентам-медикам міцного здоров’я і відмінних знань. Наталія і Ірина (працівниці магазину «Поляна») порадили всім берегти здоров’я з молоду, бо воно одне на все життя.

11 квітня 2017 року відбувся спортивно-розважальний конкурс «Веселі старти!» серед 1-х курсів спеціальностей Сестринська справа та Лікувальна справа. Студенти змагались в естафетах із бігу, веденні м’яча, передачі естафетної палиці, стрибках у мішках.

Cтуденти виявили неабияке бажання перемогти. За результатами змагань місця розподілились між командами таким чином:

І місце – команда спеціальності Сестринська справа.

ІІ місце – команда спеціальності Лікувальна справа

Під час проведення Тижня здоров’я були проведені дружні зустрічі з настільного тенісу між збірними коледжу та ВПНУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» та волейболу між збірною командою дівчат коледжу та ДЮСШ.

Переможці були нагороджені грамотами. Усі отримали безліч позитивних вражень, адже поліпшення та збереження здоров’я – це головна мета, на яку працює весь колектив. Бажаємо всім студентам, викладачам та працівникам коледжу міцного здоров’я, терпіння та подальших успіхів у роботі та житті.