Новини | МІСЯЧНИК ПРЕДМЕТНОЇ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ТА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
кві 26, 2017


Традиційно щороку у березні відбувається місячник предметної циклової комісії загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін. Викладачі циклової комісії, враховуючи пам’ятні дати березня, протягом місяця планують, організовують і проводять заходи серед студентів коледжу.

Протягом місяця було проведено три відкритих заняття серед студентів І курсу:

  1.   1.Практичне заняття з іноземної мови на тему «Технологічний розвиток: переваги та недоліки», спеціальність Лікувальна справа, група 2фА, викладач Руденко Ю.С.
  2.   2.Лекційне заняття з астрономії на тему «Земля і Місяць. Планети земної групи: Меркурій, Венера, Марс і його супутники», спеціальність Лікувальна справа, група 1 фА, викладач Глазкова Л.Г.
  3.   3.Теоретичне заняття з біології на тему «Хромосомна теорія спадковості», спеціальність Сестринська справа, група 1м/сА, викладач Гресь Г.О.

З метою пошуку обдарованої молоді серед студентів І курсу спеціальності Лікувальна справа та Сестринська справа було проведено І-й етап Всеукраїнської олімпіади з математики і окремо з української мови, призери якої взяли участь у ІІ турі серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Чернігівської області. Савенко О. - студент 1фА виборов 5 місце серед знавців математики, Ушкалова Д. (студентка 2фА) -
2 місце серед знавців української мови.

Традиційно відбулися шевченківські дні у коледжі: конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості Т.Г. Шевченка, та виховний позааудиторний захід «Дорогами Шевченка», підготовлений членами гуртків «Джерела» і «Дивослово», який ознайомив студентів групи 1фБ з часом, коли великий поет перебував на Чернігівщині.

Викладачами іноземної мови Руденко Ю.С. та Первушиною І.І. для студентів коледжу було організовано ряд цікавих заходів, при проведенні яких студентам вдалося в цікавій конкурсній формі виявити свої знання іноземної мови.

До Всесвітнього  дня захисту прав споживачів викладачем Радченко Т.В. була організована інформативна година спілкування з реалізацією одержаних відомостей при розв’язуванні правових задач. Студентам було наголошено, що вони повинні знати свої права як споживачі і вміти подбати про свої інтереси.

21 березня до Всесвітнього дня дітей Сонця у
 групі 1фБ студентами 2фА Ющенко О. і Применко Л. під керівництвом Радченко Т.В. було проведено бесіду на тем «Зайві діти з зайвою хромосомою», метою якої було показати, що дитина з синдромом Дауна є звичайною, просто живе трохи в іншому світі і бачить наш світ інакше.

22 березня до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом серед студентів групи 1фБ студентами 2м/сА під керівництвом Гресь Г.О. було проведено бесіду на тему «Планета гине від туберкульозу».у «Зайві діти з зайвою хромосомою», метою якої було показати, що дитина з синдромом Дауна є звичайною, просто живе трохи в іншому світі і бачить наш світ інакше.

Заходи, підготовлені та проведені викладачами циклової комісії, допомагають забезпечити належні умови для виявлення й розвитку творчої активності, зацікавленості студентів, сприяють формуванню їх наукового світогляду, поглибленню знань.