Новини | Урочисті збори колективу Ніжинського медичного коледжу
чер 20, 2017


19 червня 2017 року відбулись урочисті збори колективу Ніжинського медичного коледжу з нагоди відзначення Дня медичного працівника, на які завітали міський голова Лінник Анатолій Валерійович і очільник районної ради Бузун Олег Віталійович.

Заслухавши звіт заступника директора з виховної роботи Лук’яненко Ірини Миколаївни про співпрацю міськвиконкому і коледжу, участь викладачів і студентів навчального

закладу у загальноміських заходах, Лінник А.В. подякував колективу за активну роботу і вручив Подяки виконавчого комітету Ніжинської міської ради Глазковій Л.Г., Нікитенко О.В., Руденко Ю.С., Котюх Л.В., Шевлюзі Н.І. за сумлінне виконання обов’язків і відданість своїй справі.

 

Бузун О.В. привітав колектив коледжу з професійним святом, наголосивши при цьому, що справа, яку роблять викладачі саме нашого навчального закладу дуже відповідальна, адже ані вони, ані випускники – дипломовані фахівці – не мають жодного права на помилку у своїй почесній роботі. Голова райради також відзначив співробітників коледжу Гагута В.Л., Шатілову О.А., Вергун С.В., Тригуб Т.В., Зазименко А.Д. Грамотами Ніжинської районної ради за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих молодших медичних спеціалістів, значні досягнення у вихованні підростаючого покоління, активну громадську діяльність.

 Очільники міста і району пообіцяли і надалі підтримувати адміністрацію і колектив Ніжинського медичного коледжу у їх починаннях і продовжувати тісну співпрацю.