Новини | Знайомство з майбутнім місцем роботи
гру 19, 2017


18 грудня 2017 року майбутні випускниці спеціальності Акушерська справа відвідали приватну медичну лабораторію ДІЛА в місті Києві.

      За 19 років плідної праці на ринку України медична лабораторія ДІЛА завоювала довіру пацієнтів та медичних працівників, має потужну лабораторну базу та відкриває новікабінети в Києві і великих містах України. Розвиваючись звісно потребує відповідального та професійного персоналу – медичних сестер, акушерок, фельдшерів.

Студентки спеціальності Акушерська справа відвідали лабораторний комплекс, де разом із старшою медичною сестрою ознайомились із усіма етапами від реєстрації пацієнта до видачі результатів дослідження. Відвідали маніпуляційні кабінети, акушерсько-гінекологічний кабінет, педіатричний кабінет, де на власні очі побачили роботу медичного персоналу, сучасне оснащення, етапи спілкування з пацієнтами.

Менеджер компанії додатково розповіла про етапи створення лабораторії ДІЛА, про переваги працевлаштування та роботи в даній компанії, студентки активно задавали питання, які їх цікавили.

 

У цілому, не зважаючи на снігову заметіль, зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Ніжинський медичний коледж має надію на плідну співпрацю в майбутньому.