Новини | Свято святого Миколая в дитячому відділенні
гру 21, 2017


19.12.2017 року у рамках роботи клубу «Сімя» студенти І та ІІІ бригади, групи 3 фА Ніжинського медичного коледжу під керівництвом викладача педіатрії Г.М. Михальченко привітали дітей, які лікуються в дитячому відділенні НМЦЛ ім. Миколи Галицького з Днем святого Миколая.

Діти та їх мами були дуже здивовані, коли замість медсестри в білому халаті, яка робить ін’єкції, до палати заходили сам святий Миколай, «святі янголи», «снігова королева», «сніжинки» та «зірочки» і запрошували дітей з мамами на свято. Під час театралізованого виступу студенти танцювали, грали на гітарі, водили хоровод з дітьми. Під час спектаклю маленькі пацієнти  та їх мами хоч на мить забули про свої хвороби. Очі дітлахів світилися захопленням і радістю, коли вони спілкувалися з святим Миколаєм (Стельмах Денисом), коли дивилися на запальний танок «циганки-молдаванки» (Даші Білоус), коли отримували подарунки.

З свого боку, завідуюча відділенням В.П. Рисляєва, привітала дітей з святом щирими словами та подарунками, а студентам подякувала за виступ. Були щасливими не тільки діти, але й студенти, адже вони змогли подарувати радість і свято дітям.