Новини | Екскурсія до новорічної столиці України
гру 27, 2017


23 грудня 2017 року студенти груп 1м/с А та 1ФА та їх керівники груп Глазкова Л.Г., Гулак І.В. і Шевчун Н.М. відвідали Національний науково-природничий музей НАН України — один із найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільший природничий музей України. 

 Музей розташовано в центрі Києва у старовинному будинку з оригінальною архітектурою у стилі неокласицизму.

Наші студенти, всі без виключення, є шанувальниками біології та інших природничих наук. Тому було надзвичайно цікаво подивитися на 30 тис. експонатів, які розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, їхнє минуле та сучасне, про історію матеріальної культури племен і народів, що заселяли територію України. Центральне місце в музеї посідає комплекс діорам — ландшафтні експозиції та біогрупи, кількість яких сягає 24. 

 Після музею природи одностайним рішення студентів  було побачити головну ялинку України, яка цьогоріч розміщена на Софійській площі у Києві. 

Ми всі побачили, що новорічну красуню прикрашають безліч дерев’яних іграшок у вигляді пташок, янголяток й інших святкових персонажів, а також кілометри гірлянд. Основним кольором ялинкових вогників цього року став жовтий.

Подих захоплювало від святкового майданчику, на якому,  крім ялинки, були ще Місто Майстрів, Місто Розваг, Резиденція Святого Миколая, Михайлівські гірки, колесо огляду, святкові фотозони, а головне – атмосфера свята та казки.

Цікава подорож до міста Києва назавжди залишиться у пам’яті студентів НМК.