Новини | Екскурсія по Карпатах та Закарпатті
січ 16, 2018


З 8.01.2018р. по 12.01.2018 р. студенти групи 1фА та її керівник Гулак І.В. відвідали смт Славське Львівської області. Воно розташоване глибоко в Українських Карпатах за 28 км від м. Сколе, в мальовничій долині річки Опір та її правої притоки Славки, серед покритих лісами та полонинами хребтів Бескидів та Горганів, на схилах гір Тростяна (1235 м), Ільзи (1066 м), Писаної (1236 м), які оточують селище з усіх боків.

        Відпочивали в гірськолижному комплексі «Захар Беркут». Піднімалися на гору Високий Верх, каталися найдовшою в Україні канатно-крісельною дорогою. На даний момент «Захар Беркут» є одним із найсучасніших гірськолижних комплексів України.

Також відвідали в місті Мукачево закарпатський замок «Замок Паланок», який є унікальним зразком середньовічної фортифікаційної архітектури з поєднанням різних стилів.

Проживали в комфортабельному готельному комплексі «Карпати» в центрі смт Славське.

Відпочили в єдиному в Україні унікальному критому басейні «Жайворонок», що розташований у славному місті Берегово Закарпатської області біля витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. У холодну зимову пору занурилися в літнє тепло термальних вод.

Студенти отримали масу задоволення та емоцій, зарядилися позитивною енергією, враженнями  та здоров’ям для продовження навчання в другому семестрі.

        Радимо усім добре відпочивати під час канікул!!!