Новини | Вдячність студентів не має меж
січ 24, 2018


Про що мріяли багато поколінь студентів, які навчалися і навчаються у медичному коледжі, маючі теплі і затишні корпуси, оснащені кабінети, зручні меблі – майже всі умови для навчання та виховання? Звичайно, про зовсім невелику дрібницю, але таку важливу у їхньому житті – про кімнату гігієни, внутрішній санвузол.

Завдяки зусиллям адміністрації коледжу та за сприянням народного депутата України Кодоли О.М. ця мрія збулась! 22 січня 2018 року наш історичний корпус по вулиці Студентства 2, збагатився гігієнічною кімнатою (одне із приміщень корпусу було реконструйовано під внутрішній санвузол для студентів).

Ця подія зібрала студентство коледжу, представників міста та народного депутата. Вдячні слова гості почули і від директора коледжу Дуднік С.О., і від голови студентської ради Ющенко Єлени, і від члена батьківського комітету Шевчун Н.М..

Щиро раділи за виконану роботу і гості – помічник народного депутата  Стратілат Т.М., перший заступник міського голови Олійник Г.М., заступник міського голови Алєксєєнко І.В.. Оглянувши творіння рук будівельників, всі присутні залишились задоволені та горді за результати спільної співпраці, адже можливість дотримуватись правил особистої та громадської гігієни є запорукою профілактики багатьох захворювань людини.