Новини | Не знаючи граматики, не вивчиш математики
бер 5, 2018


Вивчення певної проблеми на перехресті двох наук - це завжди цікаво, такий вид діяльності викликає високу мотивацію студентів до вивчення предметів.

1 березня 2018 року у групі 2 ФА відбулося відкрите бінарне знаття з математики та української мови у формі квесту на тему «Не знаючи граматики, не вивчиш математики», яке провели викладач математики Глазкова Людмила Григорівна та викладач української мови Шевчун Наталія Миколаївна.

Бінарне заняття є практичним відображенням інтегральної технології навчання і являє собою нестандартну форму навчання з реалізації міжпредметних зв’язків. Це творчість двох педагогів, яка переростає у творчий процес студентів та формує в останніх креативну компетентність. 

Викладачі, які відвідали нетрадиційне заняття, стали не тільки свідками інтелектуального змагання, квесту, а й самі вирішували, розплутували, придумували, розв’язували цікаві завдання з математики та мови. 

Дане заняття носить новаторський характер, відповідає дидактичним цілям, має чітку професійну спрямованість та високий рівень пізнавальної активності студентів. До того ж поглиблює уявлення про предмети, розширює кругозір, сприяє формуванню різнобічно розвиненої, гармонійно і інтелектуально розвиненої особистості.

Яскрава, зрозуміла, динамічна мультимедійна презентація, групова форма роботи, розв’язування цікавих задач прикладного змісту, завдання з логічним навантаженням, ребуси, словникова робота та робота з текстом - все це разом дало змогу створити і відчути атмосферу пізнання, розвитку, творчого росту та напруженої праці. 

Викладачі зуміли поєднати науки, які на перший погляд, не поєднуються.