Новини | Історична вікторина «Моя країна – Україна!»
бер 29, 2018


Різні в світі є країни, 
Різні люди є на світі, 
Різні гори, полонини, 
   Різні трави, різні квіти, 
     А у нас усіх одна країна, 
Найрідніша нам усім. 
  То прекрасна Україна,
Нашого народу дім.

 

Україна - це країна патріотів. У нашій країні живуть добрі та чуйні люди, дівчата-україночки є найгарнішими у світі, юнаки-козаки - нове покоління захисників.

Красу України просто так не опишеш – вона у всьому – у слові, мелодії материної пісні, Карпатах, широкоплинному Дніпрі, у молоді, яка намагається здобути кваліфіковану освіту.

27.03.2018 року викладач Гулак І. В., з метою розширити та поглибити знання про Україну, прищепити  любов і повагу до Батьківщини, до рідного краю, його традицій і обрядів, формувати високі громадянські якості, провела інтелектуальну історичну гру «Моя країна - УКРАЇНА!», в якій студенти змогли довести, що люблять свою мову, свою країну, багато знають про неї і готові дізнатися ще більше. У грі брали участь дві збірні команди студентів, які  змагалися за звання переможця. Це – команда групи 1 фА та команда групи 1 м/сА.

Переможцем стала завзята команда групи 1фА, які з невеликим відривом перемогли суперників. Обидві команди проявили свою спритність та кмітливість. Показали, що вони є свідомими громадянами України, які люблять, знають та цінують історичну спадщину предків.