Новини | Ніжинський медичний коледж – учасник «Ярмарку професій»
бер 30, 2018


28 березня 2018 року викладачі та студенти Ніжинського медичного коледжу взяли участь у «Ярмарку професій», який відбувся в м. Бобровиця Чернігівської області. Організаторами заходу були Носівський районний центр зайнятості спільно з відділом освіти Бобровицької РДА та відділом освіти Носівської РДА.

На «Ярмарку професій» було представлено близько 15 вищих навчальних закладів.

Випускники загальноосвітніх шкіл Носівського, Бобровицького та Ніжинського районів отримали інформацію щодо освітніх можливостей та працевлаштування.

Викладачі Тригуб Т.В. та Гресь Г.О. розповідали майбутнім абітурієнтам про переваги навчання в Ніжинському медичному коледжі, про перспективи майбутньої професії. Наші студенти-медики Балико Роман та Стременовська Анастасія внесли свою гідну частку в популяризацію професії медичного працівника. Вони продемонстрували свої знання і вміння, проводячи акцію «Збережи своє здоров’я – контролюй артеріальний тиск».

Сподіваємось, що проведений захід, отримана інформація стане випускникам шкіл в нагоді, допоможе зробити правильний вибір та здобути омріяну професію.