Новини | Проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою
кві 11, 2018


Весна – найчарівніша й життєрадісна пора року. З її приходом оживає все - природа, повітря наповнюється дивними ароматами квітучих дерев. Весна - це час, коли добре починати щось нове, коли з оптимізмом дивишся вперед. Пора натхнення та душевного підйому. Навесні сама природа нагадує нам про те, що життя прекрасне.

З 26 березня у нашому місті розпочався місячник з благоустрою та озеленення. Мета місячника: поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій Ніжина, створення нових насаджень, очищення водних джерел, прибирання стихійних сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Кожен з мешканців Ніжина має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи, не стали виключенням і студенти Ніжинського медичного коледжу. Студенти  активно розпочали участь у місячнику, провівши прибирання в міському сквері ім. М.В.Гоголя. Вони переконані, що підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у своєму рідному місті, - це вклад у власне здоров’я. Всім: і жителям міста і гостям - буде приємно прогулятись чистими вулицями міста, помилуватись квітучими парками та скверами.

Закликаємо  всіх, кому небайдужий рідний Ніжин, залучитись до місячника з прибирання, який триватиме до 26 квітня та взяти активну участь у ньому. Допоможіть своєму місту стати красивим та чистим.