Новини | Наші студенти одні з найкращих працівників
кві 11, 2018


На виконання розпорядження Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної держадміністрації № 121 від 04.04.2018 року в Ніжинському медичному коледжі 11 квітня відбулась зустріч випускників 2018 року з представниками лікувально–профілактичних закладів міста.

До нас на зустріч з випускниками завітали заступник головного лікаря Ніжинської центральної районної лікарні – Полторацький О.В. та в.о. заступника головного лікаря КЛПЗ «Ніжинська міська лікарня ім. М. Галицького» - Віротченко Г.М., які під час спілкування  розповіли про можливості лікарняних закладів, що очолюють, з перспективи працевлаштування.

Директор  коледжу Дуднік С.О. та заступник директора Нікитенко О.В. проінформували студентів–випускників про можливості працевлаштування у медичних закладах Чернігівської області – Бобровицькій міській лікарні та Носівській міській лікарні. Наші студенти одні з найкращих медичних працівників. Про це знають і у лікувальних закладах столиці, тому запрошують до себе на роботу поважні інститути та лікарні.

 

Для перегляду розділу Працевлаштування натисніть ТУТ!