Новини | ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО
кві 23, 2018


Одним із основних напрямів діяльності нашого коледжу безумовно є профорієнтаційна робота, а саме заходи, які б стимулювали учня до пошуку найефективніших способів підвищення свого професійного рівня, розвиток соціальної ініціативи,  здобуття інтелектуальної та трудової незалежності.

Важливими завданнями профорієнтації є інформування про особливості та переваги професії медика, про нові професійні можливості й кар’єрне зростання.

Так, 19  квітня 2018 року викладачі та студенти Ніжинського медичного коледжу взяли участь у весняному  «Ярмарку професій-2018», який відбувся в м. Борзна Чернігівської області на базі Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму. Організаторами заходу були Борзнянський районний центр зайнятості спільно з відділом освіти Борзнянської РДА.

На весняному «Ярмарку професій-2018» було представлено близько 16 вищих навчальних закладів.

Випускники загальноосвітніх шкіл Борзнянського району отримали інформацію щодо освітніх можливостей та працевлаштування.

Викладачі Глазкова Л.Г. та Лисенко С.Г. розповідали майбутнім абітурієнтам про переваги навчання в Ніжинському медичному коледжі, про перспективи майбутньої професії. Наші студенти-медики Мусієнко Ілона та Остапець Наталія продемонстрували свої знання і вміння, провівши акцію «Збережи своє здоров’я – контролюй артеріальний тиск», вимірюючи АТ всім бажаючим.

Маємо надію, що отримана інформація стане випускникам шкіл в нагоді, допоможе зробити правильний вибір та здобути омріяну професію.