Новини | Відзначаємо День Європи в Україні
тра 22, 2018


Викладачі та студентське товариство Ніжинського медичного коледжу організували та провели ряд заходів, присвячених відзначенню знаменної дати -19 травня - Дня Європи в Україні, у ході яких ознайомилися із культурою, історією, традиціями європейських країн.

Чому Європа? Європейський Союз? – запитаєте ви. А відповідь дуже проста – ми є європейцями. Україна прагне стати повноправним мешканцем європейського дому. І не тільки тому, що розташована в центрі Європи. Своє право вона виборювала впродовж багатьох віків свого існування, наші культури мають нерозривні зв’язки. Тому, одним із пріоритетів стратегічного розвитку України визнано інтеграцію нашої держави в Європейське співтовариство.

19 травня 2018 р. студенти коледжу прийняли участь у міських заходах до Дня Європи, на вулиці Гоголівський, яка у цей день перетворилась на «Євровулицю», вони провели акцію «Збережи своє здоров'я – контролюй артеріальний тиск».

Змістовні заходи з метою формування поваги до національних, культурних надбань європейських народів провели викладачі Зінченко І. В. та Гулак І. В. У коледжі відбулися «Парад прапорів» Європейського Союзу, турнір «Що ти знаєш про Європу?», історична вікторина «Європейські перегони». Студенти розширили свої знання про Європу і країни, що входять до складу ЄС, продовжили розвивати власну громадянську позицію, почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору.