Новини | «СТУДЕНТСЬКИЙ ОЛІМП - 2018»
лис 27, 2018


22 листопада 2018 року у Ніжинському медичному коледжі до Дня студента вже вкотре відбулося неординарне дійство – церемонія нагородження кращих студентів коледжу «СТУДЕНТСЬКИЙ ОЛІМП - 2018».

Кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашому коледжі росте та розвивається талановита молодь.

Переможці виявлені в таких номінаціях:

«Студент року» - студентка IV курсу спеціальності Лікувальна справа, голова студради коледжу Єлена Ющенко;

«Відмінник року» - студентка IV курсу спеціальності Сестринська справа Ковалевська Вероніка та ІІ курсу спеціалізації Лікувальна справа Швед Юлія;

«Науковець року» - студентка ІІ курсу спеціалізації Лікувальна справа Єфіменко Карина;

«Фельдшер року» - студентка IV курсу спеціальності Лікувальна справа Ушкалова Дарина;

«Медсестра року» - студентка IV курсу спеціальності Сестринська справа Заводовська Наталія;

«Талант року» - студентка ІІ курсу спеціалізації Лікувальна справа Швед Юлія, студентка ІІ курсу спеціалізації Лікувальна справа Гетьманська Альона, студентка ІІ курсу спеціалізації Лікувальна справа Півень Карина, студентка ІІ курсу спеціалізації Лікувальна справа Третяк Вікторія, студентка ІІ курсу спеціалізації Сестринська справа Жигун Аня, студентка ІІ курсу спеціалізації Сестринська справа Частухіна Дар’я;

«Активіст року» - студентка ІІI курсу спеціалізації Лікувальна справа  Ткаченко Анастасія;

«Староста року» - студентка IV курсу спеціальності Сестринська справа Сіренко Євгенія;

«Група року» - група 4 ФА спеціальності Лікувальна справа;

«Ведуча року» - студентка ІІ курсу спеціалізації Сестринська справа Красножон Анастасія;

 «Спортсмен року» - студент ІІІ курсу спеціалізації Лікувальна справа Зубко Денис;

«Спортсменка року» - студентка ІІІ курсу спеціалізації Сестринська справа Шурига Марина.

Надзвичайно приємно було чути вітання від гостей коледжу, чия підтримка та прихильність служать запорукою процвітання нашого закладу. Вітали студентство  Голова районної державної адміністрації Вячеслав Анатолійович Івашин, помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Михайлівна Стратілат.

Церемонія нагородження супроводжувалася святковим концертом. Усіх присутніх зачарував дует  студенток ІІ курсу спеціалізації Сестринська справа Жигун Ані та Частухіної Дар’ї, який виконував ліричну пісню «Лови момент». Не залишив нікого з глядачів байдужими життєрадісний, пустотливий, веселий та колоритний танець «Полька»  у виконанні студенток ІІ курсу спеціалізації Лікувальна справа  Карини Півень та Альони Гетьманської. Зірвали шквал аплодисментів студентка І курсі спеціалізації Сестринська справа Костенко Діана, виконуючи пісню «Квітка-душа», та  студентка І курсу спеціалізації Лікувальна справа Овраменко Світлана з легендарною піснею «Вчителько моя», а також вальс студентів І курсі спеціалізації Лікувальна справа Сидорака Степана та Герасименко Дар’ї.

Ми народжуємося не для того, щоб безслідно зникнути нікому невідомою пилинкою. Людина народжується для того, щоб залишити після себе вічний слід на землі. А залишає вона його у своїх діях – і в цьому щастя та зміст життя.

Життя складне: постійний компроміс,
Постійний пошук і постійні втрати…
Лиш той, хто в ньому творить і горить,
Чогось досягне й буде чогось вартий.