Новини | Інтелектуальна математична гра «Хто зверху?»
гру 18, 2018


Велика роль у підвищенні інтересу студентів до математики належить позакласним заходам: конкурсам, інтелектуальним іграм, вікторинам. Кожне нове покоління цікавиться своїми іграми та конкурсами.

14 грудня 2018 року у групі 1фА відбулася інтелектуальна математична  гра «Хто зверху?»,  яку організувала та провела викладач математики Глазкова Людмила Григорівна.

У грі брали участь дві команди – хлопців та дівчат. На шляху до перемоги у кожної команди було п’ять  конкурсів та фінальне завдання. Але команда переможець у кожному конкурсі могла поповнити свою скарбничку додатковими балами, розв’язавши бонусне завдання. Суперники були  гідні поваги.  Верховний суддя цієї неперевершеної гри – пані Справедливість. І вона - жінка! Тому підраховували бали, визначали переможця у «Дивоглядках» Даниленко Анастасія та Ікальчик Олександра.

Дуель команд дівчат і хлопців, кращих знавців математики цієї групи, була дуже гаряча. Учасникам знадобилися не тільки знання теорем, формул, біографій відомих вчених-математиків, але й вміння швидко рахувати, приймати рішення, працювати в команді, логічно мислити, бути артистичним, коли треба було зобразити транспортир і Піфагора. Не сумували й глядачі, які шалено підтримували команди вигуками «ДІВ-ЧА-ТА!!!!», «ХЛОП-ЦІ!!!!!»

Відбувся цікавий двобій ерудованості, логіки, інтелекту!