Новини | Відкрита виховна година «М.В. Сидорець – видатна постать нашого навчального закладу»
бер 4, 2019


28 лютого 2019 року Зінченко І.В. провела відкриту виховну годину на тему «М.В. Сидорець – видатна постать нашого навчального закладу» в групі 2фБ (ІІ курс, спеціалізація Лікувальна справа).

Студенти групи мали можливість познайомитися з життям та професійною діяльністю колишнього директора фельдшерсько-акушерської школи, а пізніше, медичного училища, який очолював заклад з 1939 року по 1972 рік. Крім того, розкриваючи дані з історії коледжу, гортаючи старі фотоальбоми, передивляючись тематичну мультимедійну презентацію, студенти змогли відчути «дух епохи», прослідкувати як змінювався навчальний заклад в роки перебування на посаді директора М.В. Сидорця.

Родзинкою уроку-пам’яті стала пісня у виконанні студенток групи 2фБ Третяк В. та Швед Ю., присвячена фронтовим медсестрам часів німецько-радянської війни. Тоді в далекому 1941р. на полях бою опинилися і сам Максим Васильович, і молоденькі дівчата-випускниці фельдшерсько-акушерської школи 1938 р.

Дана виховна година суттєво сприяла вивченню історії Ніжинського медичного коледжу Чернігівської обласної ради студентами навчального закладу, викликала почуття глибокої поваги до постаті колишнього директора.