Новини | Свято проводів зими «Масляна»
бер 7, 2019


Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня. Не оминуло святкування і Ніжинський медичний коледж. Студентська рада коледжу вперше вирішила  масштабно провести  свято Масляної.

Розпочалося дійство зі вступної частини, де слова привітання були надані  директору  коледжу Дуднік С.О. та голові студради Ющенко Є.

За стародавніми повір'ями, ідея цього свята полягає в пробудженні природи, весни і проводах холодної зими. За старих часів було прийнято готувати безліч страв – це не тільки смачні млинці, а й пиріжки, оладки, запіканки, сирники та вареники. Свято завжди супроводжується пишними гуляннями, конкурсами, піснями і танцями.

Для  учасників заходу  були представлені  розважальні локації, фотозона, а також проведені  конкурси, котрі  оцінювалися й нагороджувалися журі. Основною перлиною свята став Ярмарок, на якому можна було спостерігати безліч видів страв, що традиційно готуюся на Масляну.

І дарма, що погода видалася похмурою, - ніякий дощ не зіпсував святкового настрою.

Сподіваємося,  що святкування Масляної стане традицією Ніжинського медичного коледжу, адже саме таким чином і передається дух свого народу, що відроджується у нових поколіннях.